Oznam - Správa mestskej zelene

Dátum: 20.11.2019
Oznam - Správa mestskej zelene

Správa mestskej zelene v Košiciach

Ako ste mali možnosť byť informovaní  okrem iného  z rôznych médií,  Správa mestskej zelene v Košiciach dňom 17.11.2019 sa stala správcom Verejného cintorína a Krematória v Košiciach.

Vzhľadom k tomu,  že predovšetkým služby Krematória v Košiciach využívajú  okrem samotného Mesta Košice a jeho okolia aj pohrebné služby miest a obcí v celom Košickom a Prešovskom kraji,  dovoľujeme  si Vás požiadať o súčinnosť pri informovaní  jednotlivých pohrebných služieb vo Vašom okrese o tejto zmene.

Jedná sa hlavne o kontakty,  ktoré oproti kontaktom na bývalého správcu ( Rekviem )  boli zmenené.

Nové  kontakty si nájdete na našej webovej stránke  www.smsz.sk  -  časť Cintorín a krematórium.

S poďakovaním za Vašu pomoc  s úctou

ERIKA KUCZIKOVÁ
asistentka riaditeľa

Správa mestskej zelene v Košiciach