Voľné pracovné miesto - psychológ, školský psychológ

Dátum: 22.02.2021
Voľné pracovné miesto - psychológ, školský psychológ

Voľné pracovné miesto

Informácie o voľnom pracovnom mieste – psychológ, školský psychológ

Miesto výkonu práce:  Seňa 507, Seňa

Termín nástupu:  15.03.2021

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania:  05.03.2021

Rozsah úväzku:  50%

Požiadavky na uchádzača

Vzdelanie

Podľa zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Ďalšie požiadavky

Ďalšie predpoklady:
a) ovládanie štátneho jazyka,
b) spôsobilosť na právne úkony,
c) vek nad 18 rokov,
d) zdravotná spôsobilosť,
f) bezúhonnosť,
g) výhodou je ovládanie materinského jazyka detí z MRK.

Zoznam požadovaných dokladov:
• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
• profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením kontaktných údajov uchádzača, s prehľadom dosiahnutého vzdelania a dosiahnutým stupňom odbornej praxe,
• motivačný list,
• kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
• čestné prehlásenie o bezúhonnosti,
• súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov uvádzaných v žiadosti a požadovaných dokladoch na účel výberového konania podľa osobitného predpisu .

funkčný plat v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Pracovné miesto bude obsadzované v rámci národného projektu Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov na dobu do 31.08.2021.
Dátum podania žiadosti spolu s požadovanými dokladmi:
Do 5. marca 2021. Rozhodujúci je dátum podania na poštovej pečiatke. Na žiadosti podané po stanovenom termíne sa neprihliada.

Na adresu:
Základná škola, Seňa 507, 044 58 Seňa, s označením čísla výberového konania na obálke a v žiadosti. Riaditeľstvo ZŠ bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Číslo výberového konania:
VK PSCH/2021

Kontaktné informácie

Adresa školy alebo zariadeniaZákladná škola, Seňa 507, 04458 Seňa, www.zssena.sk, 0556962121

Kontaktná osoba:  RNDr. Bibiána Bartková, 0910897997