Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Odberné miesto na COVID-19 pre okres Košice - okolie

Dátum: 10.11.2020
Autor: Obec Seňa
Počet videní: 1099
Odberné miesto na COVID-19 pre  okres Košice - okolie

COVID-19

Poskytujeme Vám informáciu o zriadení mobilného odberového miesta pre okres Košice-okolie (tzv. MOM), kde sa môžu občania, ktorí majú záujem otestovať antigénovými RapidGen – COVID-19 AG testami. Táto možnosť platí pre každého, kto má záujem o testovanie bez ohľadu na miesto trvalého pobytu.   

 

Zriadené je v meste Moldava nad Bodvou v Amfiteátri pri Kultúrnom dome vstup Hlavná 58 a výstup na Záhradnej 43. na obdobie predbežne od 9.11.2020-13.11.2020.  Čas testovania je určený so začiatkom od 12.00 do 20.00 hod s prestávkou od 17.30 do 18.00 hod.

 

Toto odberové miesto zatiaľ nie je plánované aj na iných miestach okresu Košice-okolie. Bolo zriadené pre celý okres v spolupráci Ministerstva zdravotníctva SR, Hasičského záchranného zboru, Okresného úradu Košice-okolie a mesta Moldava nad Bodvou.

 

Aktuálne informácie budú zverejňované cestou komunikačných prostriedkov mesta Moldava nad Bodvou a na web stránke mesta:

https://www.moldava.sk/sk/uradne-oznamy/oznamenie-o-zriadeni-odberneho-miesta-na-dobrovolne-testovanie/

 

Ďalšie odberové miesta v rámci SR nájdete na stránke Ministerstva zdravotníctva SR: https://www.health.gov.sk/Clanok?AG-testovacie-miesta-komplet

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.